Norėdami patalpinti skelbimą užpildykite SKELBIMO PATALPINIMO FORMĄ ir ją išsiųskite. Taip pat skelbimą galite atsiųsti el. paštu adresu skelbimai@alytaussodai.lt. Mūsų administratorius gavęs Jūsų skelbimą jį patvirtins ir patalpins į šį puslapį.

 

Skelbimai:


DZUKI (2)


Parduodami 4 sodo sklypai sodininkų bendrijoje "Vaivorykštė", iš viso 30 a. Gražioje vietoje ant kalnelio miško apsuptyje. Aplinka tiesiog ekologiška, transporto judėjimas labai mažas. Viename iš jų yra daug vaiskrūmių, vaismedžių, nedidelis daržas. 12 a. sklypas paruoštas žemdirbystei ir netik, prie pat sklypo iškasta bala. Kiti du sklypai po 6 a., su pradėtu statyti nameliu (6x6 m. pamatai pažymėti kadastre), ribojasi vienas su kitu, skirti poilsiui, parduodami abu kartu. Nei vienas sklypas nesiriboja su kaimynų gyvenama zona ( kaimynai toli ). Visuose sklypuose yra elektros įvadas . Visi mokesčiai sumokėti. Sklypus galima pirkti atskirai arba visus kartu, orientacinė kaina už 6 a. sklypą 2000 €. Internetinis adresas žemėlapyje http://www.registrucentras.lt/adr_pub/index.htm?x=505097&y=6020676&paieska=t&txt=Vaivorykste&scale=2000 . Arnas - arnasluksys@gmail.com.

Parduodamas sodo sklypas SB "Vaivorykštė", privalumas nauja elektros linija. Kaina 2100 Eur. Edita - banionyte613@gmail.com.